21. Europsko natjecanje učača kurana

Islamski centar rijeka mala

plakat3

21.-NATJECANJE

LOGO

MEŠIHAT ISLAMSKE ZAJEDNICE U HRVATSKOJ, SVJETSKA ORGANIZACIJA ZA HIFZ, MINISTARSTVO VAKUFA DRŽAVE QATAR IMEDŽLIS ISLAMSKE ZAJEDNICE ZAGREB

ORGANIZIRAJU

21. EUROPSKO NATJECANJE UČAČA KUR’ANA A.Š.

 

U ISLAMSKOM CENTRU ZAGREB

 POVODOM 27. GODINE SVEČANOG OTVORENJA

ZAGREBAČKE DŽAMIJE

23 – 25.10.2014. / 29.12.1435 –1.1.1436. h.g.

PROGRAM NATJECANJA

ČETVRTAK, 23.10.2014. / 29.12.1435. h.g.

 18:15

SVEČANOST OTVORENJA 21. EUROPSKOG NATJECANJA UČAČA KUR’ANA

         OTVORENJE ŠKOLE KUR’ANA

 19:00

VEČERA I DOMJENAK ZA GOSTE I SUDIONIKE NATJECANJAU RESTORANU ISLAMSKE GIMNAZIJE

 19:25 JACIJA NAMAZ

PETAK, 24.10.2014 /30.12.1435. h.g.

 10:30
NATJECANJE UČAČA PO RASPOREDU:

Elsan Seferović, Medresa „Mehmed Fatih“ – Podgorica, tilawet

Mevludin Mamuti , Makedonija, hifz 5 džuzeva

Halid Dolić, Hrvatska, tilawet

Ibrahim Bilčević, Medresa “Osman ef. Redžović” – Visoko, tilawet

Muhamed Mujkić, Karađoz-begova medresa – Mostar, tilawet

Hfz. Amela Šehić, BiH,  hifz 15 džuzeva

Safet Ćoralić, BiH, hifz 5 džuzeva

Muhamed Kovačević, BiH, hifz 5 džuzeva

Xhevad Zendeli, Hrvatska, hifz 5 džuzeva

Muhamed Kubat, BIH, tilawet

Ammar Đikić, Hrvatska, tilawet

Muamer Mušinović, BiH, hifz 15 džuzeva

Jakub Kattae, Islamska gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića – Zagreb, tilawet

 13:15
DŽUMA NAMAZ

 14:00
RUČAK U RESTORANU ISLAMSKE GIMNAZIJE

 14:30 – 15:30
POPODNEVNI ODMOR
 

15:30
IKINDIJA NAMAZ

15:45
NATJECANJE UČAČA PO RASPOREDU:

Besim Azemi, Isa-begova medresa – Skopje, tilawet

Maryam Mwalidi, BiH, hifz 15 džuzeva

Faris Perenda, BiH, hifz 5 džuzeva

Halid Kasapović, BiH, hifz 5 džuzeva

Ferat Plakaj, Makedonija, hifz 5 džuzeva

Behija Spahić, Behram-begova medresa – Tuzla, tilawet

Hfz. Larita Redžepi, Makedonija, hifz 15 džuzeva

Muhamed Huzeyfe, BiH, hifz 5 džuzeva

Jasmina Ekić, BiH, hifz 5 džuzeva

Hfz. Alen Kehić, BiH,  hifz Kur’ana

Ahmed Halač, Gazi Husrev-begova medresa – Sarajevo, tilawet

Šejma Dizdarević, BiH, hifz 5 džuzeva

Muhamed Kattae, Hrvatska, hifz 5 džuzeva

Ismail Halak, Elči Ibrahim-pašina medresa – Travnik, tilawet

Hfz. Ismail Čehić, BiH, hifz Kur’ana

 17:54
AKŠAM NAMAZ

18:15
VEČERA U RESTORANU ISLAMSKE GIMNAZIJE

DRUŽENJE SA OMLADINOM

19:32
JACIJA NAMAZ
GENERALNA PROBA, OBVEZNA SVIM NATJECATELJIMA

 SUBOTA, 25.10.2010 /01.01.1435. h.g.

10:00
NATJECANJE UČAČA PO RASPOREDU:

Vedad Veispahić, BiH, tilawet

Yasemin Gül, Turska, hifz 15 džuzeva

Hfz. Seid Imeri, Makedonija, hifz Kur’ana

Hfz. Haris Čorbo, BiH,  hifz Kur’ana

Amel Musić, Austrija, tilawet

Omer Omanović, Hrvatska, tilawet

Amar Litrić, BiH, hifz 5 džuzeva

Hafiz Špend Fidani, Slovenija, hifz Kur’ana

Ahmed Jakupović, Švicarska, hifz 5 džuzeva

Vedat Bajrami, Makedonija, hifz 5 džuzeva

Omar Krupić, BiH, 5 džuzeva

Hfz. Salahuddin Hussein, BiH, hifz 15 džuzeva

Flamur Kasami, Kosovo, tilawet

Hfz. Isan Krasniqi, Albanija, hifz Kur’ana

Neira Muhtari, Slovenija, tilawet

Harun Čorbo, BiH, hifz 5 džuzeva

Ahmed Alili, Hrvatska, tilawet

Erol Šen, Turska, hifz Kur’ana

Alpcan Čelik, Turska, tilawet 

13:00
PODNE NAMAZ

 13:20
RUČAK U RESTORANU ISLAMSKE GIMNAZIJE

14:30
NATJECANJE UČAČA PO RASPOREDU:

Ajdin Adilji, Alauddin medresa, Priština, hifz 5 džuzeva

Hfz. Ibadet Merseli, Makedonija, hifz 15 džuzeva

Ahmed Hašić,  Medresa “Džemaludin Čaušević” – Cazin, tilawet

Muhammed Guntay, Turska, tilawet

Hfz. Emrah Litrić, BiH,  hifz Kur’ana

Ramla Hassan, Finska, hifz 15 džuzeva

15:21
IKINDIJA NAMAZ

 15:45
NATJECANJE UČAČA PO RASPOREDU:

Hafiz Veysel Yazıcı, Turska, hifz Kur’ana

Soufian Ikachoura, Belgija, hifz Kur’ana

Ahmed Gami,  Norveška, tilawet

 Anas Haddadi,  Francuska, hifz 15 džuzeva

Abdussamed Podojak, BiH, hifz 15 džuzeva

Orhan Güngör, Turska, hifz Kur’ana

Imaddedin Hazyoun, Nizozemska, hifz Kur’ana

Omer Muhtar,  Norveška, hifz Kur’ana

17:53
AKŠAM NAMAZ

VELIKI MEVLUD

                 OBILJEŽAVANJE POČETKA NOVE, 1436.h.g.

               PROGLAŠENJE POBJEDNIKA 21. EUROPSKOG NATJECANJA

    DODJELA PRIZNANJA I ZAHVALNICA

              ZATVARANJE NATJECANJA

19:20
JACIJA NAMAZ

20:00
VEČERA U RESTORANU ISLAMSKE GIMNAZIJE

OCJENJIVAČKA KOMISIJA:

  • Kr. hfz Khaled Marghoub (Saudijska Arabija)
  • hfz Zayd Ismail (Finska)
  • Hfz mr. sc. Bajram Ajeti (Makedonija)
  • hfz. Selman Okumuş (Turska)
  • Fadil Bektaš (Bosna i Hercegovina)
  • Kr. hfz mr. sc. Aziz Alili, predsjednik (Hrvatska)

 

plakat-4-600x404

H.M.