ŠKOLSKO NATJECANJE ISLAMSKOG VJERONAUKA U RIJECI

U Islamskom centru Rijeka 13.03.2018. godine održano je školsko natjecanje iz Islamskog vjeronauka. Polaznici su pokazali zavidno znanje na prvoj razini natjecanja koje je organiziralo Ministarstvo obrazovanja u suradnji s Mešihatom  Islamske zajednice u Hrvatskoj i školama u kojima je zastupljen Islamski vjeronauk.

Donosimo vam pregled rezultata natjecanja.

5. razred

 

RB

 

IME I PREZIME

 

ŠKOLA

 

MENTOR

 

BROJ BODOVA

 

01.

 

Nayla Hodžić

 

OŠ Turnić

 

Besima Đikić

 

45

 

02.

 

Nermin Omanović

 

OŠ Škurinje

 

Meliha Hasanović

 

43

 

03.

 

Lejla Hadžić

 

OŠ Turnić

 

Besima Đikić

 

40.5

 

04.

 

Ređep Ademaj

 

OŠ Čavle

 

Meliha Hasanović

 

37.5

 

05.

Enver Džemaili  

OŠ Kozala

 

Almedina Mujkanović

 

35

 

06.

 

Sarah Jakupović

 

OŠ Eugen Kumičić

 

Besima Đikić

 

33

 

07.

 

Tarik Hodžić

 

OŠ Ivana Zajca

 

Adnan Đikić

 

33

 

08.

 

Ejna Hadžić

 

OŠ Turnić

 

Besima Đikić

 

32

 

09.

 

Ermina Strašević

 

PŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

30.5

 

10.

 

Haris Neškić

 

OŠ Čavle

 

Meliha Hasanović

 

30

6. razred

 

RB

 

IME I PREZIME

 

ŠKOLA

 

MENTOR

 

BROJ BODOVA

 

01.

 

Ernesa Hodža

 

OŠ Škurinje

 

Meliha Hasanović

 

46

 

02.

 

Arben Ese

 

OŠ Škurinje

 

Meliha Hasanović

 

46

 

03.

 

Damir Isić

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

39

 

04.

 

Uma Veljačić

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

38

 

05.

 

Liridona Hysenaj

 

OŠ Centar

 

Almedina Mujkanović

 

37.5

 

06.

 

Azra Sinanović

 

OŠ Omišalj PŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

33.5

 

07.

 

Aura Rahmanović

 

OŠ Turnić

 

Besima Đikić

 

31

 

08.

 

Arnela Kokora

 

OŠ Bakar

 

Almedina Mujkanović

 

30

 

09.

 

Edvin Delimehić

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

30

 

10.

 

Artin Kurtiši

 

OŠ Omišalj

 

Almedina Mujkanović

 

30

 

11.

 

Erik Gerdijanović

 

OŠ Fran Franković

 

Adnan Đikić

 

30

 

12.

 

Elma Karić

 

OŠ Omišalj PŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

19.5

 

13.

 

Amar Topčagić

 

OŠ Omišalj PŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

13

 

14.

 

Edvin Karamujić

 

OŠ Omišalj

 

Almedina Mujkanović

 

13

7. razred

 

RB

 

IME I PREZIME

 

ŠKOLA

 

MENTOR

 

BROJ BODOVA

 

01.

 

Almir Hodža

 

OŠ Centar

 

Almedina Mujkanović

 

49

 

02.

 

Adna Dizdarević

 

OŠ Vladimira Nazora

 

Meliha Hasanović

 

44

 

03.

 

Alma Čauš

 

OŠ Škurinje

 

Meliha Hasanović

 

42

 

04.

 

Semra Hodžić

 

PŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

39

 

05.

 

Enea Čović

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

35

 

06.

 

Edina Altumbabić

 

OŠ Nikola Tesla

 

Adnan  Đikić

 

34.5

 

07.

 

Alan Topčagić

 

PŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

32.5

 

08.

 

Elvedina Japić

 

OŠ Centar

 

Almedina Mujkanović

 

30

 

09.

 

Anel Gerdijanović

 

OŠ Fran Franković

 

Adnan Đikić

 

22.5

 

10.

 

Amel Kokora

 

OŠ Bakar

 

Almedina Mujkanović

 

18

 

11.

 

Edisona Cakaj

 

OŠ Omišalj

 

Almedina Mujkanović

 

17

8. razred

 

RB

 

IME I PREZIME

 

ŠKOLA

 

MENTOR

 

BROJ BODOVA

 

01.

 

Edita Halačević

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

50

 

02.

 

Ammar Žlibanović

 

OŠ Srdoči

 

Adnan Đikić

 

44.5

 

03.

 

Ema Delimehić

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

44

 

04.

 

Meris Hodžić

 

OŠ Zamet

 

Besima Đikić

 

41

 

05.

 

Amer Hodža

 

OŠ Centar

 

Almedina Mujkanović

 

40.5

 

06.

 

Denis Husikić

 

OŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

40

 

07.

 

Adna  Mulalić

 

OŠ Zvonka Cara

 

Meliha Hasanović

 

38

 

08.

 

Denis Mladenić Ademaj

 

OŠ Jelenje Dražice

 

Almedina Mujkanović

 

31.5

 

09.

 

Sabina Kamberović

 

OŠ Omišalj

 

Almedina Mujkanović

 

 

31.5

 

10.

 

Elda Piragić

 

OŠ Dobrinj

 

Almedina Mujkanović

 

31
 

11.

 

Ibrahim Hadžić

 

OŠ Ivana Zajca

 

Adnan Đikić

 

30.5